• +420 517 541 222
  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  1. Arkys
  2. O společnosti
  3. Představení společnosti

Představení společnosti ARKYS, s.r.o.

ARKYS, s.r.o., je ryze českou společností s již 24letou tradicí. V současné době v našich administrativních a výrobních prostorách pracuje více než 80 zaměstnanců.

robot 50_50Hlavní prioritou naší společnosti je výroba drátěných kabelových žlabů. Již 10 let jsme největším výrobcem a dodavatelem drátěných kabelových žlabů MERKUR v České republice.

Zakládáme si na kvalitě našich výrobků, proto je naší snahou udržet ji na maximální úrovni. Pro výrobu našich patentovaných produktů MERKUR 2 používáme plně automatizované výrobní linky, které využívají mimo jiné nejmodernější technologii středofrekvenčního svařování, používanou např. v automobilovém průmyslu. Dále využíváme moderní robotická pracoviště a vysokorychlostní laserové technologie

zinkovnaZávěrečnou povrchovou úpravu našich výrobků provádíme ve vlastní galvanovně, která je jedna z nejmodernějších linek v ČR s vysokou výrobní kapacitou. Nově rozšířené skladové prostory s více než 1800 paletovými místy a posuvnými regály zajišťují skladový komfort a umožňují expedovat i velké zakázky ve velmi krátkých časových úsecích.

Za velkou obchodní přednost považujeme fakt, že při výrobě drátěných kabelových žlabů nejsme odkázáni na žádné subdodávky, a proto dokážeme velmi pružně reagovat na požadavky našich zákazníků. Obchodně spolupracujeme s nejvýznamnějšími sítěmi velkoobchodů v ČR a na Slovensku.

13

Nahoru

PF-2022