• +420 517 541 222
  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  1. Arkys
  2. O společnosti
  3. Představení společnosti

Představení společnosti ARKYS, s.r.o.

ARKYS, s.r.o., je ryze českou společností s již více jak 25letou tradicí, která se pohybuje v segmentu nosných kabelových konstrukcí. Našimi hlavními produkty jsou drátěné kabelové žlaby MERKUR, plechové žlaby LINEAR a kabelové žebříky POLAR. Jedná se o nejrozšířenější nosné systémy kabelových tras v ČR.

Zakládáme si na kvalitě výrobků, proto je naší snahou udržet ji na maximální úrovni dnes i v budoucnu. Pro výrobu tras MERKUR 2 používáme plně automatizované výrobní linky využívající nejmodernější technologii středofrekvenčního svařování, moderní robotická pracoviště a vysokorychlostní laserové technologie. Závěrečnou povrchovou úpravu žlabů provádíme ve vlastní galvanovně s vysokou výrobní kapacitou, která patří mezi nejmodernějších linky v ČR. Skladové prostory čítají více jak 2000 paletových míst. Posuvné regály zajišťují skladový komfort a umožňují expedovat i velké zakázky ve velmi krátkých časových úsecích.

Za velkou obchodní přednost považujeme fakt, že při výrobě drátěných kabelových žlabů nejsme odkázáni na žádné subdodávky, a proto dokážeme velmi pružně reagovat na požadavky našich zákazníků. Obchodně spolupracujeme s nejvýznamnějšími sítěmi velkoobchodů v ČR a na Slovensku.

 

Prezentační materiály naleznete také zde.

Nahoru