Kariéra

Asistentka logistiky

Do našeho týmu hledáme kolegyni do logistiky na pozici „Asistentka logistiky":

Co požadujeme:

  • Středoškolské vzdělání s maturitou
  • Angličtina na komunikativní úrovni podmínkou - slovem i písmem minimálně úroveň B
  • Práce s ERP Abra výhodou, ne však podmínkou
  • Řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič)
  • Znalost Microsoft Office na více než uživatelské úrovni (primárně Excel)
  • Ochota učit se novým věcem
  • Proaktivní přístup k zákazníkům a práci všeobecně
  • Organizační schopnosti
  • Příjemné vystupování, komunikativnost, pečlivost
  • Občasná práce přesčas
  • Praxe v logistice výhodou, ne však podmínkou

Náplň práce:

  • Zpracování zákaznických objednávek
  • Tvorba dokladů v ERP Systému Abra (obj., DL, FA, ...)
  • Řešení reklamací, vratek zboží
  • Komunikace se zákazníky (telefon + mail)
  • Objednávání materiálu od dodavatelů
  • Komunikace s přepravními společnostmi
  • Evidence pošty
  • Archivace dokumentů
  • Inventarizace zboží + dokladů
  • Péče o zázemí společnosti

Co nabízíme:

  • Zázemí ryze české společnosti – lídra na českém trhu ve svém oboru
  • Práce na HPP
  • Práce na dobu neurčitou (po 6 měsíční lhůtě na dobu určitou)
  • Jednosměnný provoz PO – PÁ (7-15:30 / 8-16:30)
  • Nové a moderní zázemí
  • Nástup od duben 2021
  • Společensko - firemní akce
  • Firemní telefon
  • Přátelský kolektiv

Naši partneři