Kariéra

Skladnice

Do našeho pracovního týmu hledáme šikovnou kolegyni na pozici skladnice.

Náplň práce

  • Příjem materiálu z výroby
  • Expedice dle požadavků logistiky
  • Manipulace a skladování v souladu se skladovými a bezpečnostními předpisy
  • Provádění inventur
  • Práce v jednosměnném provozu s plovoucí pracovní dobou
  • Práce s VZV

Očekáváme

  • Zkušenosti na pozici skladnice
  • Aktivní a zodpovědný přístup
  • Pečlivost a spolehlivost
  • Ochotu učit se novým věcem
  • Alespoň základní znalost práce na PC
  • Výhodou praxe řízení VZV a platný průkaz obsluhy VZV (případně proškolíme a zaučíme)
  • ŘP skupiny B výhodou

Nabízíme

  • Zázemí stabilní ryze české společnosti
  • Různorodou a zajímavou práci
  • Čisté a bezpečné pracovní prostředí
  • Možnost plného nebo i zkráceného pracovního úvazku
  • Stravenky
  • Nadstandardní mzda v daném regionu

Místo práce

Uhřice 287
696 34  Uhřice

35km jihovýchodně od Brna
okres Hodonín
mapa

Žádosti posílejte na:

Miroslav Janáček

O společnosti Arkys

Společnost Arkys, s.r.o. byla založena v roce 1997. Za dobu své existence se stala největším výrobcem a dodavatelem drátěných kabelových žlabů v České republice. Její hlavní náplní je výroba a prodej systému drátěných kabelových žlabů MERKUR a MERKUR 2. Tuto řadu pak doplňuje systém oceloplechových žlabů LINEAR. Dále vyrábí rozvaděče nízkého napětí do 1000V a rozsahu do 2500A pro průmysl a bytovou výstavbu, rozvaděče měření a regulace a rozvaděče elektroměrové.

Naši partneři