Kariéra

Asistentka společnosti

Rádi bychom v naší společnosti přivítali šikovnou a spolehlivou asistentku společnosti, která splňuje následující požadavky.

Co požadujeme:

  • Minimálně středoškolské vzdělání s maturitou
  • Příjemné vystupování
  • Angličtina na komunikativní úrovni
  • Výborná znalost práce v MS-Office
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Samostatnost
  • Pečlivost
  • Trestní bezúhonnost

Náplň práce:

  • Zajištění denního chodu oddělení společnosti - sekretariát, obchod, marketing
  • Občasné zajištění nákupu věcí potřebných pro administrativu
  • Vedení agendy administrativy společnosti
  • Administrativní činnost dle požadavků jednotlivých oddělení (logistika, obchod, marketing a další)
  • Administrativa marketingu (správa sociální sítí, online marketing)
  • Administrativa webových stránek (aktualizace ceníků, novinek, prezentací a kontaktů)
  • Komunikace s externím grafikem, zadávání požadavků na reklamní předměty
  • Správa firemního oblečení pro výrobu a sklad, marketingových a kancelářských předmětů
  • Správa certifikátů společnosti

Co nabízíme:

  • Práci na hlavní nebo i zkrácený pracovní úvazek (v případě ZPÚ - každý pracovní den 4-6 hodin v kanceláři)
  • K dispozici vlastní kancelář
  • Příjemné pracovní prostředí v nových kancelářských prostorech
  • V případě HPP týden dovolené navíc
  • Stravenky

Naši partneři