Kariéra

Vedoucí skladu

Do našeho pracovního týmu hledáme kolegu na pozici „Vedoucí skladu"

Náplň práce

  • Zajišťování plynulého chodu skladu
  • Vedení menšího kolektivu (cca 4 -5 podřízených)
  • Úzká komunikace s logistikou a všemi odděleními společnosti
  • Příjem materiálu z výroby
  • Expedice dle požadavků logistiky
  • Manipulace a skladování v souladu se skladovými a bezpečnostními předpisy
  • Provádění inventur
  • Práce v jednosměnném provozu s plovoucí pracovní dobou (začátek 7:00 – 8:00 a ukončení směny 15:30 – 16:30)
  • Práce s VZV

Očekáváme

  • Zkušenosti na pozici vedoucí skladu alespoň 3 roky
  • Aktivní a zodpovědný přístup
  • Velmi dobrou verbální komunikaci
  • Pečlivost a spolehlivost
  • Pracovitost a ochotu učit se novým věcem
  • Znalost práce na PC
  • Praxe v řízení VZV a platný průkaz obsluhy VZV (možnost obnovení)
  • ŘP skupiny B

Nabízíme

  • Zázemí stabilní ryze české společnosti– jedničky v oboru na českém trhu
  • Různorodou a zajímavou práci
  • Čisté, moderní a bezpečné pracovní prostředí
  • Plný pracovní úvazek
  • Stravenky
  • Nadstandardní mzda v daném regionu+ náborový příspěvek

Místo práce

Uhřice 287
696 34  Uhřice

35km jihovýchodně od Brna
okres Hodonín
mapa

Žádosti posílejte na:

Miroslav Janáček

O společnosti Arkys

Společnost Arkys, s.r.o. byla založena v roce 1997. Za dobu své existence se stala největším výrobcem a dodavatelem drátěných kabelových žlabů v České republice. Její hlavní náplní je výroba a prodej systému drátěných kabelových žlabů MERKUR a MERKUR 2. Tuto řadu pak doplňuje systém oceloplechových žlabů LINEAR. Dále vyrábí rozvaděče nízkého napětí do 1000V a rozsahu do 2500A pro průmysl a bytovou výstavbu, rozvaděče měření a regulace a rozvaděče elektroměrové.

Naši partneři